Dlaczego
Markowe
Meble
?
Mam na imię Marek. Pasję do zajmowania się meblami odkryłem dzięki mojemu tacie. To on zaszczepił we mnie tę ideę, aby tworzyć coś unikatowego - Markowego! Kilkakrotnie pomogłem mu w pracy i "zaskoczyło". Od tamtej pory tworzymy meble razem.
Na początku były meble robione do domu rodzinnego, które służą nam od wielu lat i ciągle się podobają. Później wyposażyliśmy w meble kuchenne i szafy bliższą i dalszą rodzinę, znajomych. Wtedy były to dla mnie duże wyzwania. Tata bacznie pilnował jakości. Nie mogłem pozwolić sobie na niedociągnięcia i fuszerki. Rodzina jest na zawsze! Dzięki temu wyrobiłem sobie nawyk staranności i dbałości o najmniejsze detale.

Lubię wyzwania. Zdobywałem doświadczenie podczas szukania rozwiązań dla maksymalnej funkcjonalności mebli w istniejącej przestrzeni. Czasem w mikroskopijnych mieszkaniach, gdzie każdy centymetr był na wagę złota. Czasem wyzwaniem było zaaranżowanie dużej przestrzeni przy ograniczonym budżecie. Czasem zdobycie materiałów, których nie ma w standardowej ofercie rynkowej. Doskonaliłem sztukę radzenia sobie z krzywiznami i maskowania niedoskonałości architektonicznych wnętrz. Nieustanne poszukiwałem najodpowiedniejszych materiałów i rozwiązań, aby zadowolić gusta inwestorów, coraz liczniej zgłaszających się do mnie. Zaspokajałem potrzeby wydające się niemożliwymi do zrealizowania.

Troska o wysoki poziom wykonania, otwartość na uwagi inwestorów przełożyły się na zadowolenie z wykonywanych przeze mnie usług. Pozytywne oceny moich realizacji mobilizują mnie do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia poziomu wykonywanych prac.
Zapraszamy!